Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Programma

zaterdag 7 december 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 09:00
    VVR JO13-1 - Alliance JO13-1
  • 09:30
    Alblasserdam JO19-1 - Alliance JO19-1
    Dick van Veen
  • 10:00
    Duiveland JO12-1 - Alliance JO12-1
  • 10:00
    Alliance JO15-2 - Bruse Boys JO15-1
    Erradi Azaoum
  • 10:20
    Klundert JO13-2 - Alliance JO13-2
    Jan Snoeiers
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Roosendaal JO15-2
    Eric Methorst
  • 10:30
    Alliance JO7-1 - BSC JO7-3
    Mark Braat
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - JEKA JO9-8G
  • 12:30
    SC Gastel JO17-2 - Alliance JO17-2
    Jeroen Goorden
  • 12:30
    Alliance JO19-2 - Prinsenland JO19-2
    Yassir Elouadafi
  • 12:30
    SEOLTO 4 - Alliance Zaterdag 4
    Mesut Cetinkaya
  • 13:45
    Bavel 3 - Alliance Zaterdag 2
    Hakki Turedi
  • 14:30
    VVC'68 1 - Alliance Zaterdag 1
    Ahmed Karacelik
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DOSKO 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DSE 3

dinsdag 10 december 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:15
    Alliance JO15-2 - Halsteren JO15-4
    Koen Snels

zaterdag 14 december 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 08:45
    VVR JO11-1 - Alliance JO11-1
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - Roosendaal JO12-2
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Gilze JO13-1
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - SC Kruisland JO13-1
  • 10:00
    Prinsenland JO7-3 - Alliance JO7-1
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - MOC'17 JO15-2
  • 11:00
    De Fendert JO19-2 - Alliance JO19-2
  • 11:00
    Achtmaal JO9-1 - Alliance JO9-1
  • 11:30
    Boeimeer JO15-3 - Alliance JO15-2
  • 12:00
    De Fendert JO19-1 - Alliance JO19-1
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Kogelvangers JO17-1
  • 14:30
    Alliance JO17-1 - The Gunners JO17-1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - VVC'68 3
  • 15:00
    UVV'40 2 - Alliance Zaterdag 2

dinsdag 17 december 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 19:15
    Alliance JO15-2 - Unitas JO14-2
    Koen Snels

zaterdag 21 december 2019

TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
  • 11:45
    Halsteren JO15-3 - Alliance JO15-2