Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Uitslagen

zaterdag 12 oktober 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - BSC JO13-2
    7 - 2
  • 11:45
    Unitas'30 JO14-2 - Alliance JO15-2
    0 - 2
  • 11:45
    MZC'11 JO17-3 - Alliance JO17-2
    3 - 2
  • 16:00
    Internos 1 - Alliance Zaterdag 1
    5 - 2
  • 14:45
    Moerse Boys 2 - Alliance Zaterdag 2
    5 - 2
  • 14:30
    Prinsenland 5 - Alliance Zaterdag 4
    4 - 1
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Tholense Boys 3
    2 - 4
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - WDS'19 2
    3 - 3

zaterdag 5 oktober 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Zwaluwe JO11-1
    8 - 5
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - Duiveland JO12-1
    4 - 4
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - The Gunners JO13-1
    1 - 0
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Virtus JO13-3
    8 - 0
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Baronie JO15-3
    1 - 3
  • 10:30
    Oosterhout JO17-1 - Alliance JO17-1
    2 - 3
  • 12:00
    Unitas'30 JO17-4 - Alliance JO17-2
    16 -
  • 13:15
    METO JO19-2 - Alliance JO19-2
    1 - 3
  • 10:30
    Alliance JO7-1 - Virtus JO7-2
    28- 2
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - The Gunners JO9-3
    1 - 7
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Boeimeer 1
    0 - 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - VVR 2
    4 - 1
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 4
    3 - 7
  • 15:00
    Halsteren 5 - Alliance Zaterdag 5
    1 - 3
  • 14:45
    Moerse Boys 3 - Alliance Zaterdag 6
    1 - 0

zaterdag 28 september 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Prinsenland JO11-1 - Alliance JO11-1
    1 - 5
  • 08:45
    Roosendaal JO12-3 - Alliance JO12-1
    4 - 5
  • 10:00
    Steenbergen JO13-1 - Alliance JO13-1
    3 - 4
  • 12:30
    BSC JO13-2 - Alliance JO13-2
    2 - 4
  • 12:45
    Hoeven JO15-1 - Alliance JO15-1
    3 - 0
  • 10:15
    Alliance JO15-2 - SC Kruisland JO15-1
    0 - 1
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - Victoria'03 JO17-1
    8 - 1
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - HSC'28 JO17-1
    2 - 3
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - Klundert JO19-1
    0 - 2
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - Hoeven JO19-2
    1 - 3
  • 09:00
    Klundert JO7-3 - Alliance JO7-1
    3 -13
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 1 - Baronie 1
    1 - 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - BSC 2
    1 - 3
  • 12:30
    SEOLTO 2 - Alliance Zaterdag 3
    3 - 3
  • 15:00
    DVO'60 6 - Alliance Zaterdag 4
    10 -
  • 15:00
    MOC'17 4 - Alliance Zaterdag 5
    0 - 5
  • 14:30
    SEOLTO 6 - Alliance Zaterdag 6
    3 - 0

dinsdag 24 september 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Alliance JO15-2 - Alliance JO13-2
    12-1

zaterdag 21 september 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Terheijden JO11-1
    1 - 6
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - MOC'17 JO12-2
    1 - 5
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - RBC JO13-2
    6 - 2
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Hoeven JO13-2
    5 - 8
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - Groen Wit JO15-1
    1 - 3
  • 11:30
    Virtus JO15-3 - Alliance JO15-2
    2 - 4
  • 12:45
    Hoeven JO17-1 - Alliance JO17-1
    3 - 4
  • 14:30
    EBOH JO19-1 - Alliance JO19-1
    3 - 2
  • 14:30
    SC Gastel JO19-2 - Alliance JO19-2
    4 - 2
  • 10:30
    Alliance JO7-1 - Roosendaal JO7-4
    13-13
  • 10:15
    Roosendaal JO9-4 - Alliance JO9-1
    2 - 5
  • 14:30
    Vrederust 1 - Alliance Zaterdag 1
    1 - 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - DVO'60 5
    2 - 3
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Kogelvangers 3
    5 - 0
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - Krabbendijke 3
    3 - 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - VVR 3
    1 - 2

zaterdag 14 september 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - Krabbendijke JO11-1
    0 - 1
  • 11:00
    BSC JO11-5 - Alliance JO11-2
    3 - 3
  • 08:45
    Roosendaal JO12-1 - Alliance JO12-1
    15 -
  • 10:45
    RBC JO13-2 - Alliance JO13-1
    4 - 2
  • 09:00
    Alliance JO13-2 - Vivoo JO13-1G
    3 - 1
  • 11:45
    Roosendaal JO15-4 - Alliance JO15-2
    6 - 1
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - Prinsenland JO17-1
    6 - 2
  • 12:30
    SC Gastel JO17-2 - Alliance JO17-2
    8 - 3
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - Roosendaal JO19-5
    3 - 5
  • 10:15
    Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-1
    10-3
  • 17:00
    Achtmaal 1 - Alliance Zaterdag 1
    5 - 4
  • 14:30
    Kruiningen 2 - Alliance Zaterdag 2
    2 - 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - BSC 5
    6 - 2
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Prinsenland 3
    2 - 4
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - DVO'60 7
    2 - 3
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - DVO'60 9
    3 - 0

dinsdag 10 september 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 20:15
    Rkvv RSD JO19-2 - Alliance JO19-1
    3-0

zaterdag 7 september 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:00
    Alliance JO11-1 - BSC JO11-3
    1 - 9
  • 10:15
    Roosendaal JO11-7 - Alliance JO11-2
    2 - 4
  • 12:30
    BSC JO12-2 - Alliance JO12-1
    2 - 3
  • 09:00
    Alliance JO13-1 - Roosendaal JO13-2
    8 - 4
  • 11:45
    Cluzona JO13-2 - Alliance JO13-2
    3 - 2
  • 13:15
    Roosendaal JO15-2 - Alliance JO15-1
    3 - 0
  • 11:00
    Alliance JO15-2 - Cluzona JO15-1
    0 -7
  • 13:00
    Halsteren JO17-2 - Alliance JO17-1
    1 - 1
  • 13:45
    Unitas'30 JO17-5 - Alliance JO17-2
    2 - 2
  • 12:30
    Alliance JO19-1 - Tholense Boys JO19-1
    2 - 2
  • 13:00
    Zundert JO19-2 - Alliance JO19-2
    4 - 2
  • 10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-1
    2-20
  • 17:00
    BSC 1 - Alliance Zaterdag 1
    1 - 1
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Halsteren 3
    1 - 2
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 3 - Advendo 2
    0 - 6
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Vrederust 2
    1 - 9
  • 14:30
    Internos 9 - Alliance Zaterdag 5
    3 - 5
  • 15:00
    BSC 4 - Alliance Zaterdag 6
    4 - 2

donderdag 5 september 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG

zaterdag 31 augustus 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 09:45
    MOC'17 JO11-2 - Alliance JO11-1
    14 -0
  • 09:00
    Alliance JO11-2 - Schijf JO11-1G
    9 - 0
  • 09:00
    Alliance JO12-1 - Achtmaal JO12-1
    6 - 0
  • 10:30
    SC Gastel JO13-1 - Alliance JO13-1
    3 - 1
    verslag
  • 10:30
    Alliance JO15-1 - SC Gastel JO15-1
    1 - 6
  • 14:30
    Achtmaal JO15-1 - Alliance JO15-2
    6-2
  • 10:30
    Alliance JO17-1 - Tholense Boys JO17-1
    6 - 2
  • 12:30
    Alliance JO17-2 - Hoeven JO17-2
    3 - 3
  • 13:30
    Cluzona JO19-1 - Alliance JO19-1
    1 - 4
  • 10:30
    Alliance JO19-2 - RSV JO19-1
    1 - 5
  • 09:00
    BSC JO9-2 - Alliance JO9-1
    16-2
  • 17:00
    Alliance Zaterdag 1 - Zundert 1
    1 - 5
  • 15:00
    VVC'68 3 - Alliance Zaterdag 2
    5 - 0
  • 11:00
    VVR 2 - Alliance Zaterdag 3
    1 - 6
  • 10:30
    FC Moerstraten 2 - Alliance Zaterdag 4
    7 - 0
  • 12:30
    Alliance Zaterdag 5 - SC Gastel 3
    0 - 6
  • 14:30
    Alliance Zaterdag 6 - De Fendert 4
    1 - 3

woensdag 28 augustus 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:15
    VVR JO17-1 - Alliance JO17-1
    3-5

zaterdag 24 augustus 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 12:00
    Baronie JO17-2 - Alliance JO17-1
    2-6

dinsdag 20 augustus 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG

maandag 19 augustus 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG
  • 19:00
    Alliance JO15-1 - Feyenoord MO16-1
    1-4

zaterdag 17 augustus 2019

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAG