Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO15-2

JO15-2

Klasse

3e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:30 uur

Training

dinsdag: 18:30 - 19:45 uur
donderdag: 18:30 - 19:45 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    11:30
    Virtus JO15-3 - Alliance JO15-2
    Youri van Meel 
    2 - 4
  • 28-09-2019
    10:15
    Alliance JO15-2 - SC Kruisland JO15-1
    Oscar Hoogendoorn 
    0 - 1
  • 26-10-2019
    10:15
    Alliance JO15-2 - Beek Vooruit JO15-3
    Mohammed Iflahen 
    2 - 1
  • 02-11-2019
    11:45
    Halsteren JO15-4 - Alliance JO15-2
    Rien Bakx 
    3 -10
  • 09-11-2019
    11:45
    WDS'19 JO15-1 - Alliance JO15-2
    Bas Slot 
    3 - 3
  • 16-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-2 - JEKA JO15-6
    Mohammed Iflahen 
    2 - 2
  • 23-11-2019
    10:30
    Alliance JO15-2 - Wernhout JO15-1
    Mohammed Iflahen 
    0 - 7
  • 27-11-2019
    18:45
    Unitas'30 JO15-3 - Alliance JO15-2
    John Frauenfelder 
    2- 1
  • 30-11-2019
    14:30
    Achtmaal JO15-1 - Alliance JO15-2
    Gilberto Nanne 
    4 - 3
  • 07-12-2019
    10:00
    Alliance JO15-2 - Bruse Boys JO15-1
    Erradi Azaoum 
    2 - 2
  • 01-02-2020
    10:30
    Alliance JO15-2 - Hoeven JO15-2
    Mohammed Iflahen 
    4 - 4

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    14:30
    Achtmaal JO15-1 - Alliance JO15-2
    Niels Dictus 
    6-2
  • 07-09-2019
    11:00
    Alliance JO15-2 - Cluzona JO15-1
    Koen Snels 
    0 -7
  • 14-09-2019
    11:45
    Roosendaal JO15-4 - Alliance JO15-2
    Tim Bastings 
    6 - 1

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG

Toernooi

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 18-01-2020
    09:00
    Wintertoernooi Unitas'30 - Alliance JO15-2