Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO19-1

Klasse

1e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

maandag: 20:00 - 21:30 uur
woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
04-12-2019
 
Rood-Wit W JO19-1
Sprundel JO19-1
0 - 0
30-11-2019
 
Terheijden JO19-1
Prinsenland JO19-1
3 - 3
 
EBOH JO19-1
De Alblas JO19-1
4 - 3
 
Sprundel JO19-1
De Zwerver JO19-1
5 - 1
 
Alliance JO19-1
Rood-Wit W JO19-1
6 - 0
 
De Fendert JO19-1
Alblasserdam JO19-1
1 - 0
 
Tholense Boys JO19-1
Klundert JO19-1
3 - 1
25-11-2019
 
Alliance JO19-1
Prinsenland JO19-1
0 - 1
23-11-2019
 
EBOH JO19-1
Prinsenland JO19-1
2 - 4
 
Sprundel JO19-1
De Fendert JO19-1
3 - 1
 
Tholense Boys JO19-1
Alliance JO19-1
1 - 2
 
De Alblas JO19-1
Terheijden JO19-1
2 - 3
 
Klundert JO19-1
Alblasserdam JO19-1
6 - 1
 
De Zwerver JO19-1
Rood-Wit W JO19-1
2 - 2
Laatste update: 06-12-2019 17:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
07-12-2019 09:30 07-12 09:30
Alblasserdam JO19-1
Alliance JO19-1
Competitie
07-12-2019 10:45 07-12 10:45
Prinsenland JO19-1
Tholense Boys JO19-1
Competitie
07-12-2019 12:00 07-12 12:00
De Zwerver JO19-1
EBOH JO19-1
Competitie
07-12-2019 12:30 07-12 12:30
De Alblas JO19-1
Sprundel JO19-1
Competitie
07-12-2019 14:30 07-12 14:30
Rood-Wit W JO19-1
De Fendert JO19-1
Competitie
07-12-2019 14:30 07-12 14:30
Terheijden JO19-1
Klundert JO19-1
Competitie
14-12-2019 11:30 14-12 11:30
Tholense Boys JO19-1
Alblasserdam JO19-1
Competitie
14-12-2019 11:45 14-12 11:45
EBOH JO19-1
Terheijden JO19-1
Competitie
14-12-2019 11:45 14-12 11:45
De Zwerver JO19-1
De Alblas JO19-1
Competitie
14-12-2019 12:00 14-12 12:00
De Fendert JO19-1
Alliance JO19-1
Competitie
14-12-2019 12:00 14-12 12:00
Klundert JO19-1
Rood-Wit W JO19-1
Competitie
14-12-2019 14:30 14-12 14:30
Sprundel JO19-1
Prinsenland JO19-1
Competitie
Laatste update: 06-12-2019 17:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    14:30
    EBOH JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    3 - 2
  • 28-09-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Klundert JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 2
  • 19-10-2019
    12:15
    De Zwerver JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    5 - 0
  • 26-10-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - De Alblas JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 0
  • 02-11-2019
    14:30
    Terheijden JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    2 - 1
  • 16-11-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Sprundel JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 2
  • 23-11-2019
    12:30
    Tholense Boys JO19-1 - Alliance JO19-1
    Sander van Genderen 
    1 - 2
  • 25-11-2019
    20:00
    Alliance JO19-1 - Prinsenland JO19-1
    Erradi Azaoum 
    0 - 1
  • 30-11-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Rood-Wit W JO19-1
    Erradi Azaoum 
    6 - 0
  • 07-12-2019
    09:30
    Alblasserdam JO19-1 - Alliance JO19-1
    Dick van Veen 
  • 14-12-2019
    12:00
    De Fendert JO19-1 - Alliance JO19-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    13:30
    Cluzona JO19-1 - Alliance JO19-1
     
    1 - 4
  • 07-09-2019
    12:30
    Alliance JO19-1 - Tholense Boys JO19-1
    Erradi Azaoum 
    2 - 2

Vriendschappelijk

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 10-09-2019
    20:15
    Rkvv RSD JO19-2 - Alliance JO19-1
     
    3-0