Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO11-1

JO11-1

Klasse

3e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

09:00 uur

Training

maandag: 18:30 - 19:45 uur
woensdag: 18:30 - 19:45 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - Terheijden JO11-1
    Michael de Beer 
    1 - 6
  • 28-09-2019
    09:00
    Prinsenland JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    1 - 5
  • 05-10-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - Zwaluwe JO11-1
    Marouane Bouazzati 
    8 - 5
  • 26-10-2019
    09:00
    De Fendert JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    9 - 1
  • 02-11-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - Virtus JO11-1
    Eren Aygun 
    4 - 5
  • 09-11-2019
    08:30
    Unitas'30 JO11-3 - Alliance JO11-1
     
    16 -
  • 16-11-2019
    10:30
    Rood-Wit W JO11-1 - Alliance JO11-1
    Geovanni Leander 
    7 - 2
  • 23-11-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - Smerdiek JO11-1
    David Molina 
    0 - 2
  • 30-11-2019
    11:00
    BSC JO11-3 - Alliance JO11-1
     
    8 - 2
  • 14-12-2019
    08:45
    VVR JO11-1 - Alliance JO11-1
     
    10 -
  • 25-01-2020
    09:00
    Alliance JO11-1 - Kogelvangers JO11-1
    Wessel Boomaars 
    1 - 3
  • 01-02-2020
    10:30
    Rillandia JO11-1 - Alliance JO11-1
    Bram Spelier 
    3 - 5
  • 08-02-2020
    09:00
    Alliance JO11-1 - DBGC JO11-1
    Deloy Norbert 
    0 - 7
  • 15-02-2020
    09:15
    Bruse Boys JO11-1 - Alliance JO11-1
    Stef de Waal 
    3 - 1
  • 07-03-2020
    09:00
    Alliance JO11-1 - METO JO11-1
    Senna Krebbeks 
    1 - 1
  • 14-03-2020
    09:15
    Tholense Boys JO11-1 - Alliance JO11-1
     
  • 28-03-2020
    10:30
    Noordhoek JO11-1 - Alliance JO11-1
     
  • 04-04-2020
    09:00
    Alliance JO11-1 - SC Kruisland JO11-1
     
  • 18-04-2020
    09:45
    MOC'17 JO11-4 - Alliance JO11-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    09:45
    MOC'17 JO11-2 - Alliance JO11-1
    Tycho Koopman 
    14 -0
  • 07-09-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - BSC JO11-3
    Levi Rombouts 
    1 - 9
  • 14-09-2019
    09:00
    Alliance JO11-1 - Krabbendijke JO11-1
    Deloy Norbert 
    0 - 1