Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

JO9-1

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:30 uur

Training

woensdag: 18:30 - 19:30 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
07-12-2019 08:30 07-12 08:30
The Gunners JO9-3
Rood-Wit W JO9-2
Competitie
07-12-2019 08:30 07-12 08:30
Unitas'30 JO9-4
Roosendaal JO9-4
Competitie
07-12-2019 08:45 07-12 08:45
Moerse Boys JO9-2
Achtmaal JO9-1
Competitie
07-12-2019 08:45 07-12 08:45
Halsteren JO9-4
Victoria'03 JO9-2
Competitie
07-12-2019 10:30 07-12 10:30
Alliance JO9-1
JEKA JO9-8G
Competitie
07-12-2019 11:30 07-12 11:30
DSE JO9-2
Baronie JO9-6
Competitie
14-12-2019 08:30 14-12 08:30
JEKA JO9-8G
DSE JO9-2
Competitie
14-12-2019 08:45 14-12 08:45
Moerse Boys JO9-2
Unitas'30 JO9-4
Competitie
14-12-2019 10:15 14-12 10:15
Roosendaal JO9-4
Halsteren JO9-4
Competitie
14-12-2019 10:15 14-12 10:15
Victoria'03 JO9-2
The Gunners JO9-3
Competitie
14-12-2019 10:40 14-12 10:40
Baronie JO9-6
Rood-Wit W JO9-2
Competitie
14-12-2019 11:00 14-12 11:00
Achtmaal JO9-1
Alliance JO9-1
Competitie
Laatste update: 06-12-2019 17:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    10:15
    Roosendaal JO9-4 - Alliance JO9-1
     
    2 - 5
  • 28-09-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Moerse Boys JO9-2
     
  • 05-10-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - The Gunners JO9-3
     
    1 - 7
  • 26-10-2019
    11:30
    DSE JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    1 - 3
  • 02-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Rood-Wit W JO9-2
     
    5 - 3
  • 09-11-2019
    09:45
    Baronie JO9-6 - Alliance JO9-1
     
    3 - 2
  • 16-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Victoria'03 JO9-2
     
  • 23-11-2019
    08:30
    Unitas'30 JO9-4 - Alliance JO9-1
     
    9 - 3
  • 30-11-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-4
     
  • 07-12-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - JEKA JO9-8G
     
  • 14-12-2019
    11:00
    Achtmaal JO9-1 - Alliance JO9-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    09:00
    BSC JO9-2 - Alliance JO9-1
     
    16-2
  • 07-09-2019
    10:30
    Alliance JO9-1 - Halsteren JO9-1
    Mikail Tekindemir  
    2-20
  • 14-09-2019
    10:15
    Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-1
     
    10-3