Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Zaterdag 2

Klasse

4e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

14.30 uur

Training

maandag: 20:00 - 21:30 uur
woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
12-10-2019
 
Beek Vooruit 2
Rood-Wit W 2
4 - 1
 
Moerse Boys 2
Alliance 2
5 - 2
 
VVR 2
Boeimeer 5
0 - 4
 
UVV'40 2
BSC 2
3 - 2
 
The Gunners 3
TVC Breda 2
 
DVO'60 2
Bavel 3
4 - 4
05-10-2019
 
TVC Breda 2
DVO'60 2
3 - 2
 
Boeimeer 5
Moerse Boys 2
5 - 3
 
Rood-Wit W 2
UVV'40 2
1 - 4
 
Alliance 2
VVR 2
4 - 1
 
Bavel 3
The Gunners 3
3 - 6
Laatste update: 14-10-2019 13:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
19-10-2019 14:30 19-10 14:30
Rood-Wit W 2
Alliance 2
Competitie
26-10-2019 14:30 26-10 14:30
Alliance 2
Beek Vooruit 2
Competitie
26-10-2019 14:30 26-10 14:30
VVR 2
Bavel 3
Competitie
26-10-2019 14:30 26-10 14:30
Rood-Wit W 2
DVO'60 2
Competitie
26-10-2019 15:00 26-10 15:00
Boeimeer 5
UVV'40 2
Competitie
26-10-2019 15:00 26-10 15:00
BSC 2
The Gunners 3
Competitie
26-10-2019 15:30 26-10 15:30
TVC Breda 2
Moerse Boys 2
Competitie
Laatste update: 14-10-2019 13:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 28-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - BSC 2
     
    1 - 3
  • 05-10-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - VVR 2
    Kees den Ridder 
    4 - 1
  • 12-10-2019
    14:45
    Moerse Boys 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    5 - 2
  • 19-10-2019
    14:30
    Rood-Wit W 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 26-10-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Beek Vooruit 2
     
  • 02-11-2019
    15:00
    UVV'40 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 09-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - The Gunners 3
     
  • 16-11-2019
    15:30
    TVC Breda 2 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 23-11-2019
    15:00
    Boeimeer 5 - Alliance Zaterdag 2
     
  • 30-11-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - DVO'60 2
     
  • 07-12-2019
    14:00
    Bavel 3 - Alliance Zaterdag 2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    15:00
    VVC'68 3 - Alliance Zaterdag 2
     
    5 - 0
  • 07-09-2019
    14:30
    Alliance Zaterdag 2 - Halsteren 3
    Ziver Altuntas 
    1 - 2
  • 14-09-2019
    14:30
    Kruiningen 2 - Alliance Zaterdag 2
     
    2 - 1