Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt.

Akkoord

Zaterdag 4

Klasse

5e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Training

woensdag: 20:00 - 21:30 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Kogelvangers 3
    Arman Grigoryan 
    5 - 0
  • 28-09-2019
    15:00
    DVO'60 6 - Alliance Zaterdag 4
     
    10 -
  • 05-10-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - De Fendert 4
    Arman Grigoryan 
    3 - 7
  • 12-10-2019
    14:30
    Prinsenland 5 - Alliance Zaterdag 4
     
    4 - 1
  • 26-10-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Internos 5
     
    2 - 1
  • 02-11-2019
    14:30
    SC Gastel 3 - Alliance Zaterdag 4
     
    3 - 2
  • 09-11-2019
    13:15
    Steenbergen 4 - Alliance Zaterdag 4
     
    7 - 1
  • 16-11-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Klundert 4
     
    7 - 3
  • 23-11-2019
    14:00
    DSE 4 - Alliance Zaterdag 4
     
    3 - 1
  • 30-11-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Oranje-Blauw'14 1
     
    0 - 7
  • 01-02-2020
    14:00
    Kogelvangers 3 - Alliance Zaterdag 4
    Adrie Mol 
    1 - 5
  • 08-02-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Steenbergen 4
     
    2 - 9
  • 15-02-2020
    14:30
    Klundert 4 - Alliance Zaterdag 4
    Jack Koremans 
    6 - 0
  • 07-03-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - DVO'60 6
    Arman Grigoryan 
    1 - 6
  • 14-03-2020
    12:30
    De Fendert 4 - Alliance Zaterdag 4
    Donny Ossenblok 
  • 28-03-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - SC Gastel 3
     
  • 04-04-2020
    14:30
    Oranje-Blauw'14 1 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 18-04-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - SEOLTO 4
     
  • 09-05-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Prinsenland 5
     
  • 16-05-2020
    13:30
    Internos 5 - Alliance Zaterdag 4
     
  • 23-05-2020
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - DSE 4
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    10:30
    FC Moerstraten 2 - Alliance Zaterdag 4
     
    7 - 0
  • 07-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Vrederust 2
    Arman Grigoryan 
    1 - 9
  • 14-09-2019
    12:30
    Alliance Zaterdag 4 - Prinsenland 3
    Arman Grigoryan 
    2 - 4